Pochwała od szefa dla każdego pracownika jest na wagę złota. Podpowiadamy, że od czasu do czasu warto powiedzieć kilka miłych słów każdej osobie tworzącej zespół danej firmy. Podpowiadamy, że drobną pochwałę można przekazać za pośrednictwem listu od Świętego Mikołaja. Taki list można z powodzeniem zamówić w okresie przedświątecznym, jak również po Świętach.

List dla pracownika

 

List od Świętego Mikołaja, w którym znajdzie się kilka słów uznania za trud i wysiłek, jakie dana osoba wkłada w codzienną pracę z pewnością ucieszy każdego z pracowników. W liście można wspomnieć o tym, że doceniamy terminowe wykonanie prac, jak również zostawanie po godzinach, by wszelkie sprawy dopiąć na ostatni guzik. Mikołaj może też wspomnieć, że jest pod wrażeniem wiedzy, umiejętności i zaangażowania danego pracownika.

Listy można w dowolny sposób spersonalizować, a co za tym idzie, w każdym z nich zawrzeć to, co w przypadku konkretnej osoby jest najważniejsze. Dostępne są listy dla niej i dla niego – wśród szablonów dla niej wymienić można: Wyjątkowy dzień, Pełen podziwu, Elf specjalista. Wśród szablonów dla niego: Motywacja, Strategia, Sukcesy w pracy.

Dlaczego warto zdecydować się na taki list?

  1. To kreatywna i fajna niespodzianka
  2. Za pomocą takiego listu można pokazać pracownikom, że docenia się ich pracę
  3. Każdy adresat z pewnością poczuje się doceniony
  4. W takim liście można powiedzieć o kwestiach, których normalnie byśmy nie poruszyli, na przykład powiedzieć pracownikowi, że nieustanne zostawanie po godzinach może odbić się na jego zdrowiu.
  5. Taki upominek nie generuje wysokich kosztów, cena za list to około 17-19 złotych.
  6. Aby zamówić takie listy i spersonalizować je wystarczy kilka minut.

Jeśli więc szukacie oryginalnego prezentu dla pracowników, podpowiadamy, że listy od Świętego Mikołaja będą idealne.

Na koniec

Z listu od Mikołaja wbrew pozorom ucieszą się nie tylko najmłodsi, ale również starsi. Pięknie zapakowany list od Mikołaja będzie wspaniałą pamiątką.

 Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *