Kto powiedział, że listy od Świętego Mikołaja są tylko dla dzieci? Taki list z pewnością sprawi wiele radości każdemu dorosłemu, będzie kreatywnym i wyjątkowym prezentem.

Listy dla dorosłych

List od Świętego Mikołaja dla żony, męża dziewczyny, czy dobrej kumpeli to fajny świąteczny, jak również poświąteczny prezent. W takim liście można podziękować bliskiej osobie, za to, że jest lub w delikatny, żartobliwy sposób powiedzieć mężowi, że powinien sprzątać brudne skarpetki. Na naszej stronie znajdziecie kilka szablonów, które można w dowolny sposób edytować, można również dopisać kilka słów od siebie.

Listy dla niej i dla niego

Przygotowaliśmy kilka propozycji listów dla niej i dla niego, nasze elfy zadbały o to, by każdy list był ciekawy i z odrobiną humoru.

  • Listy dla Niej

Wśród listów dla niej wyróżnić możemy takie tytuły jak: Jesteś piękna, Robisz postępy, Mała rózga, Może randka? Co może zawierać treść takich listów?

W liście Robisz postępy Mikołaj może pochwalić Twoją ukochaną, że to, że jasno potrafi mówić, o co jej chodzi i unika zwrotów typu „O nic” i „Domyśl się”. W liście Mikołaj może też powiedzieć kobiecie, że jest piękna bez kolejnej sukienki czy 95 pary czarnych szpilek.

Za pomocą listu od Świętego Mikołaja można również powiedzieć swojej ukochanej, że za bardzo się wszystkim martwi i, że nadmierny stres szkodzi jej zdrowiu. Obowiązkowo w liście powinno znaleźć się mnóstwo ciepłych i miłych słów.

Taki upominek na pewno zaskoczy każdą z pań i będzie fajną pamiątka na długie, długie lata.

  • Listy dla Niego

W kategorii listów dla niego pojawiły się takie tytuły jak: Sukcesy w kuchni, Robisz postępy, Śniadanie do łóżka, Kobiety Twojego życia.

W liście dla niego Mikołaj może upomnieć mężczyznę, że pilot od telewizora nie jest jego własnością i, że powinien dzielić się nim z innymi domownikami, zwłaszcza ze swoją żoną.

Za pomocą takiego listu można powiedzieć ukochanemu, że docenia się jego pracę i trud, który wkłada, w to, aby utrzymać rodzinę i, aby niczego w domu nie brakowało.

 

List od Mikołaja dla niej i dla niego to rozwiązanie warte rozważenia, za pomocą takiego listu można powiedzieć bliskiej osobie to, czego normalnie nigdy byśmy nie powiedzieli.

 Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *