Szukasz wyjątkowego prezentu urodzinowego dla swojej pociechy? A może sposobu, by w kreatywny sposób wspólnie spędzić czas? Personalizowana piosenka będzie idealna! O szczegółach przeczytacie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Personalizowana piosenka – co to?

Każda z personalizowanych piosenek tworzona jest z myślą o konkretnym dziecku. W piosence pojawia się imię malucha i pada informacja na temat jego wieku, kolejnym elementem personalizowanym są zdjęcia dziecka. Całość zawsze robi ogromne wrażenie, a maluch jest zachwycony, że to właśnie o nim powstała piosenka.

Dodamy jeszcze, że piosenki stworzone są specjalnie dla najmłodszych, a co za tym idzie, są dostosowane do ich potrzeb. Tekst jest prosty i zrozumiały, melodia skoczna i wesoła, a kolorowe postaci, które się pojawiają w teledyskach bardzo, bardzo przyjazne.

Sto lat!

Piosenka personalizowana może być świetnym prezentem urodzinowym. Skoczna melodia, bajkowe postacie, które życzą solenizantowi wszystkiego, co najlepsze oraz pojawiające się w teledysku zdjęcia malucha z pewnością będą ogromną atrakcją na przyjęciu. Urodzinowe, personalizowane 100 lat sprawi, że solenizant poczuje się wyjątkowo i z pewnością długo będzie wspominał taki prezent.

Tak przygotowana piosenka może mieć również funkcję edukacyjną i w miły oraz bardzo przyjemny sposób przekazać dziecku wiedzę. W rytm muzyki można na przykład nauczyć dziecko liczyć, rozpoznawać zwierzęta, kolory, możliwości jest wiele. Nauka przez zabawę z pewnością zachęci dziecko do poszerzania wiedzy, tym bardziej, że w piosence pojawi się imię solenizanta.

Idealny sposób na wspólne spędzenie czasu

Chyba żadnemu rodzicowi nie trzeba tłumaczyć, że piosenki personalizowane są świetnym sposobem na spędzenie czasu z dzieckiem. Po włączeniu piosenki można wspólnie śpiewać, tańczyć, skakać – wszystko to z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji, a co więcej, pozwoli popracować nad kondycją fizyczną dziecka oraz jego koordynacją ruchową. Zalet jest naprawdę bardzo dużo.

 

Gdzie można zakupić piosenkę personalizowaną?

Co należy zrobić, aby otrzymać piosenkę personalizowaną? Zazwyczaj wystarczy tylko podać imię i wiek dziecka oraz załączyć jego zdjęcia. Po uzupełnieniu informacji zamawiający zazwyczaj otrzymuje link do piosenki, wszystko trwa około dwóch godzin. Otrzymaną piosenkę oczywiście można nagrać na płytę.

Piosenkę można więc zamówić niemal z każdego miejsca i od razu cieszyć się nią wraz ze swoim dzieckiem. Jedną z firm, która zajmuje się tworzeniem takich piosenek jest firma Elfi.

 Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *