Wideo od Świętego Mikołaja

Film od Mikołaja – czy warto?

Wideo od Świętego Mikołaja z pewnością będzie cudowną niespodzianką. Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, warto wcześniej przemyśleć, jakie elementy mają pojawić się w nagraniu i zaskoczyć wszystkich swoją pomysłowością.

Co zobaczymy w wideo od Mikołaja?

Co zobaczymy na nagraniu od Świętego Mikołaja? Już wszystko wyjaśniamy!
Akcja dzieje się w Laponii w wyjątkowej chatce św. Mikołaja – pada śnieg i trwa wielkie przedświąteczne zamieszanie. W chatce przy kominku, w którym płonie ogień, w wygodnym fotelu siada św. Mikołaj. Tuż obok leży księga, a w księdze znajdują się zdjęcia. Mikołaj mówi kilka słów do malucha – Święty może na przykład pochwalić dziecko za dobre wyniki w nauce, za to, że dziecko pięknie rysuje, gra na skrzypcach czy osiąga sukcesy sportowe. Wszystkie wskazówki możemy umieścić w formularzy.

Mikołaj ucina sobie z dzieckiem krótką pogawędkę. Później udaje się na naradę z elfami i odbywa się głosowanie – elfy głosują czy maluch był grzeczny czy nie. Oczywiście wynik jest pozytywny i dziecko zostaje wpisane na listę grzecznych maluchów.

Jakie przysłać zdjęcia?

Tutaj wszystko zależy od naszych preferencji i od tego, dla kogo zamawiamy wideo.

Jeśli zamówimy video grupowe, na przykład dla całego przedszkola, wskazane będą fotografie, na których są wszystkie dzieci. Nagranie możemy też zamówić dla rodzeństwa lub jednego dziecka – w takim przypadku dobrym pomysłem będą zdjęcia portretowe czy fotografie z imprez rodzinnych, na przykład z urodzin dziecka. Można też dołączyć zdjęcia z pierwszego dnia w szkole, z zawodów sportowych, fotografie rysunków malucha, wszystko tutaj zależy od naszej kreatywności.

Podsumowanie

Podpowiemy jeszcze, że dobrze jest dołączyć własne zdjęcia. Mikołaj na zakończenie nagrania może pokazać fotografie rodziców i powiedzieć jak bardzo kochają swoje dziecko oraz zachęcić dziecko do tego, aby było grzeczne i pomocne.

Personalizowane wideo, w którym występuje Święty Mikołaj i gromadka sympatycznych elfów z pewnością zaskoczy wszystkich wywoła wiele pozytywnych emocji i będzie wspaniałą pamiątka na długie, długie lata.

Ania Janiak
  • Ania Janiak
  • Hej, miło Cię widzieć na moim blogu. Magia świąt to coś niesamowitego, daj się porwać emocjom.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *